Citroën C1

Unik deri ne detajet me te vogla. C1 eshte veture praktike gjithashtu edhe veture komode vozitja e se ciles cilesohet ne rruget urbane si dhe te ngushta.

Lajme

 • Citroen C5

  Nga lansimi komercial ne fillim te vitit 2008 Citroën C5 ne versionin e limuzines dhe karavan"TOURER",ka arritur ne nje sukses te madh komercial. Deri ne mes te vitit 2010 jane shitur me shume se 200.000 eksemplare.......më shumë

Ofertat e çastit

 • Citroen Jumper 2.2 Hdi (I Perdorur:97200 te kaluara)

  15500 Euro

  Karakteristikat teknike Motori: DIZELL Vëllimi i motorit: 2198 ccm Fuqia e motorit: 88KW/120 KF Nderruesi: Manual me 6 shpejtësi Hapsira per ngarkese:13m3 Gjatesia:5.998/Lartesia:2.524/ Gjatesia hap per ngarkese:3.705 Viti prodhimit :më shumë

 • Citroen C4 1.4 i 16 V I perdorur

  7500 Euro

  Karakteristikat teknike Motori: BENZIN Vëllimi i motorit: 1360 ccm Fuqia e motorit: 52KW/70 kf Nderruesi: Manual me 5 shpejtësi Shpejtesia maksimale km/h: 182 km më shumë

 • Citroen C4 1.6 Hdi I Perdorur

  8300 Euro

  Karakteristikat teknike Motori: DIZELL Vëllimi i motorit: 1560 ccm Fuqia e motorit: 90KW/108 KF Nderruesi: Manual me 5 shpejtësi më shumë

 • Citroen C3 1.1 i

  12990 Euro

  Oferte specialemë shumë

 • Citroen DS3 1.4 VTI

  18590 Euro

  Vetura e vitit 2011më shumë

 • Citroen C4 1.4 i 16V

  12990 Euro

  Oferte specialemë shumë

 • Citroen Berlingo First 1.6 HDI Frigo -18

  18490 Euro

  Oferte speciale? më shumë

 • Citroen Nemo 1.4 HDI

  12499 Euro

  Oferte specialemë shumë

 • Citroen C3 1.4 HDI

  13990 Euro

  Ofertë speciale........më shumë

 • Citroen Berlingo First 1.6 HDI

  12399 Euro

  Oferte specialemë shumë